O nas

O nas

Z inicjatywy dwóch doświadczonych trenerów piłki nożnej postał nowatorski projekt mający na celu krzewienie kultury fizycznej wsród dzieci i młodzieży w wieku od 4-12 lat. Dynamicznie rozwijające się dzielnice Lublina tj. Ponikwoda (Bazylianówka) oraz Kalinowszczyzna, a także ograniczona możliwość do uprawiania sportu na pobliskich obiektach sportowych spowodowała, że postanowiliśmy stworzyć Lubelską Szkółkę Piłkarską BEST. 

Nasza szkółka piłkarska to nowy, dynamicznie rozwijający się ośrodek szkoleniowy dla dzieci, prowadzący zajęcia piłkarskie dla dziewczynek i chłopców we wschodnich dzielnicach Lublina. Doświadczona i wykształcona kadra trenerska, profesjonalny system treningowy, w połączeniu z najnowszymi metodami szkoleniowymi oraz nowoczesny sprzęt – to wszystko dostępne będzie dla wszystkich dzieci których interesuje piłka nożna.

Misją Lubelskiej Szkółki Piłkarskiej BEST jest zapewnienie dobrej zabawy, usamodzielnianie oraz wdrożenie do specjalistycznego treningu dzieci w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji poprzez prowadzenie profesjonalnych zajęć piłkarskich na otwartej przestrzeni. Celem naszej szkółki jest również integracja społeczności lokalnej skupionej wokół dzielnic na których będziemy prowadzić nasze zajęcia.

Współpracujemy z placówkami oświatowymi i pozarządowymi na terenie osiedli na których w szczególności pragniemy wzbudzać zainteresowanie naszą ofertą. Poprzez świetne kontakty ze społecznościami przedszkoli, szkół oraz parafii umiejscowionych w pobliżu naszego obiektu treningowego chcemy zaktywizować najbliższe dzielnice i zagwarantować małym mieszkańcom świetne warunki treningowe w celu ich jak najlepszego rozwoju sportowego.

Dla wszystkich zawodników LSP Best zapewniamy wyjątkowe warunki treningowe. Zajęcia odbywają się na doskonale przygotowanym boisku trawiastym umiejscowionym przy zbiegu ulic Bazylianówka i Magnoliowej. W okresie zimowym nasi mali adepci piłki nożnej odbywają zajęcia na obiektach znajdujących się w  niewielkiej odległości od boiska.

Każdy z małych zawodników/zawodniczek w pakiecie startowym otrzymuje profesjonalny treningowy sprzęt sportowy marki Vigo w barwach klubu.

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa dzieci oraz świetną, rodzinną atmosferę powodującą szybki i harmonijny rozwój psychomotoryczny naszych zawodniczek i zawodników.