Oferta szkółki

Lubelska Szkółka Piłkarska BEST organizuje nabór ciągły dla chłopców i dziewczynek w  następujących kategoriach wiekowych (już od 4. roku życia):

  • 4-6 lat SKRZAT
  • 7-9 lat ŻAK
  • 10-11 lat ORLIK

W naszym klubie poziom szkolenia poszczególnych grup dopasowany jest do wieku i umiejętności dziecka.

Treningi skierowane są dla chłopców i dziewczynek już od 4. roku życia, chcących rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. 

Jeżeli zaczynasz przygodę z piłką nożną przyjdź na pierwszy próbny darmowy trening.

Jak dołączyć do LSP BEST?

  1. Zarejestruj się na naszej stronie.​​
  2. Przyjdź na próbny darmowy trening.
  3. ​Dołącz do Naszego Klubu na dłużej – trenuj i baw się razem z nami!

Program szkolenia

Szkolenie w Lubelskiej Szkółce Piłkarskiej oparte jest na modelach: holenderskim, katalońskim i portugalskim. Za wzór pracy z młodymi piłkarzami postawiliśmy sobie uznane futbolowe ośrodki młodzieżowe: amsterdamski Ajax oraz barcelońska La Masia, które wychowały wielu utalentowanych zawodników.

Naszym założeniem jest nauka ofensywnego futbolu, który nie może istnieć bez wpajania idei zespołowości i zasad fair play. Zajęcia zmierzają przede wszystkim do dawania radości z grania, ponieważ tylko dzięki fascynacji piłką można rozwijać indywidualne umiejętności.

Grupa A – najmłodsi – 4 – 6 lat (Skrzaty)

W tej kategorii wiekowej młodzi adepci piłki nożnej mają przede wszystkim poznać piłkę za pomocą ogólnych zadań ruchowych. Treningi najczęściej przeprowadzane są w formie ćwiczeń oswajających z futbolówką – zabaw i gier. Na razie jest zbyt wcześnie, żeby zawodnicy uczyli się taktyki.

Na zajęciach wykorzystywane są bramki odpowiednie dla dzieci w tym wieku. Główną umiejętnością doskonaloną podczas tego etapu treningu jest motoryka gry.

Grupy B1, B2 – 7 – 9 lat, 10 – 11 lat (Żaki, Orliki)

Podczas kolejnego etapu kariery, zawodnicy dalej pracują nad rozwojem koordynacji i motoryki. Uczą się jak radzić sobie na boisku poprzez grę na coraz większych powierzchniach boiska. Podczas niej przyswajają ogólne umiejętności techniczne, a także poprawiają sprawność ruchową.