Rok istnienia LSP Best Lublin.

W piątek 06. maja 2022 roku odbywały się obchody 1-roku istnienia LSP Best Lublin. Zaproszeni zostali oprócz zawodników i zawodniczek klubu ich rodzice, oraz dwa zespoły zaprzyjaźnione KP Unia Lublin oraz KS Sokół Konopnica. Na początek wydarzenia wystąpił prezes klubu Piotr Rodak, podsumował on rok działalności oraz przekazał podziękowania dla wszystkich związanych z istnieniem i rozwojem naszego klubu. Po rozpoczęciu spotkania, zawodnicy i zawodniczki ze swoimi trenerami pobiegli przygotowywać się do wcześniej ustalonych sparingów, również rodzice tak jak swoje pociechy zostali podzieleni na dwa zespoły i przystąpili do rozgrywania meczu piłkarskiego, w których również udział brał zarząd klubu i wymiennie trenerzy. Sparingi zakończyliśmy wszyscy w świetnych nastrojach, a na koniec dla dzieci przygotowane zostały słodkie przekąski.

Jeśli chodzi o czas pomiędzy 05 maja 2021 r., a 05 maja 2022r. pragniemy najmocniej podziękować naszym młodym piłkarzom i młodym piłkarkom za uczestnictwo w treningach, turniejach, meczach i sparingach, za bardzo dobrą atmosferę, którą przynoszą ze sobą na halę sportową czy boisko, za pełne emocji twarze przy niespotykanych nowych ćwiczeniach, które mają na celu zdobycie kolejnych poziomów w celu kreacji was jako piłkarzy. Dziękujemy również za to, że nas wybraliście i zdecydowaliście się zostać z nami, pamiętajcie, że mamy dopiero wspólny rok, wasze zgranie jako drużyny dopiero się formuję, a już nasz poziom jest dobry. Z dnia na dzień nie można osiągnąć wszystkiego, do zdobycia wielkiego potencjału potrzebny jest czas. Zachęcamy was do dalszych sumiennych treningów pod okiem naszego sztabu trenerskiego, a obiecujemy wasz rozwój oraz miło spędzony czas wśród ludzi o tym samym zainteresowaniu.

Również słowa podziękowania należą się dla Rodziców za wybranie nas jako często pierwszego klubu waszych dzieci. Za wsparcie, jakim darzycie swoje pociechy podczas meczu, czy treningu. Za poświęcony czas, który gospodarujecie na dowiezienie młodych zawodników na każdy trening. Dziękujemy również, za waszą chęć zapoznawania się ze sobą nawzajem, w zaprzyjaźnionych relacjach LSP Best ma szanse na jeszcze lepszy rozwój. Spodziewamy się też, że nie wszystko z perspektywy waszej Rodzice wygląda tak jak tego oczekujecie, dlatego uprzejmie prosimy zgłaszać wszystkie niedociągnięcia, my w celu samorozwoju postaramy się zniwelować te mankamenty, które są i dalej wspólnie działać w celu wspólnego dobra. W celu rozwoju naszego klubu. Poniżej fotorelacja z obchodu pierwszej rocznicy Besta!

Pozdrawiamy serdecznie, LSP Best Lublin!